Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Послуги моргу. Перевезення та зберігання тіла в морзі

Послуги моргу. Перевезення та зберігання тіла в морзі

Послуги моргу включають: зберігання тіла в морзі, бальзамування, омивання, одяг, косметичні послуги. Людська психологія влаштована таким чином, що зіткнувшись зі смертю близької людини, емоційність бере гору над розумом. Сльози та душевний біль за померлою людиною отуманюють розум і проводять у розгубленість подальші дії родичів та близьких людей. Усі люди смертні, але всупереч цим знанням ніхто не готується до смерті заздалегідь. Похоронний клопіт лягає на плечі бідолашних і розгублених родичів.

Послуги моргу цілодобово. Телефонуйте! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Перевезення тіла до моргу

Доставка тіла в морг – це перша дія, якою ми можемо Вам допомогти. Звернувшись до нас за допомогою, наші співробітники негайно виїдуть на вказану адресу для транспортування тіла в морг. Співробітники з усією відповідальністю підготують тіло, занурять покійного у спеціалізовану машину та доставлять у морг. Ритуальні послуги морг нададуть прайс із фіксованими цінами для будь-якої категорії населення.

Зберігання тіла у морзі

Мікроби та бактерії, що живуть в організмі людини, після його смерті починають харчуватися стінками шлунка та кишечника, таким чином, роз’їдаючи їх. Через деякий час, внаслідок цього процесу, людське тіло набуває неприємного запаху. Виходячи з цього, необхідно поміщати тіло покійного в морг для зберігання. Послуги моргу Дніпро транспортують тіло до холодильної камери під вплив мінусової температури, що дозволить зберегти тіло до поховання.

Похоронне бюро Едельвейс надає послуги моргу та комплекс супровідних послуг:

  1. Навантаження та перевезення тіла будь-якої складності.
  2. Транспортування тіла до моргу, з моргу до будинку або до місця поховання, до жалобної зали для прощання з родичами та близькими людьми.
  3. Бальзамування тіла.
  4. Реконструкція та відновлення дефектів обличчя та тіла після передсмертної деформації.
  5. Зберігання тіла у спеціалізованому холодильнику протягом потрібного часу.
  6. Формалінова дезодорація дозволяє усунути запах гниття тіла.
  7. Фахівці віддадуть тіло санітарній та гігієнічній обробці.
  8. Працівники моргу помиють і переодягнуть померлого в одяг для проведення похорону. Якісною косметикою зроблять посмертний макіяж і по необхідності пострижуть, поголять або покладуть волосся. Покладуть померлого в труну і приготують до прощальної церемонії та похорону.

Перевезення тіла в морг у Дніпрі відбувається в короткі терміни і на оснащеному та закріпленій полицею автомобілі. Тіло транспортують з будь-якої точки міста та передмістя. Похоронні вінки та траурну атрибутику можна придбати у нашому похоронному бюро. Широкий асортимент та доступні ціни дають можливість вибору вінків, кошиків, хусток. Також великий вибір трун, можна замовити труну будь-якого розміру, виготовлену з різного дерева.

Супровід, перевезення тіла до моргу, організація похорону та всі похоронні заходи допоможуть організувати наші агенти. Багаторічний досвід наших співробітників дозволяє уникнути непередбачених неприємностей на похороні. Вони приведуть у дію будь-які Ваші побажання або передсмертні побажання покійного. Родичам набагато легше перенести прикрощі втрати, коли організацією похорону займається наше похоронне бюро Едельвейс.

Послуги моргу ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.