Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Ритуальна зала для прощання

Ритуальна зала для прощання

Ритуальний зал – це місце проведення панахиди та відспівування, а також прощання рідні з померлою людиною. У наш час все частіше прощання з покійним складається з двох половинок – відспівування та нерелігійна панахида. Родичі покійного орендують спеціальну залу для проведення цих церемоній. Зателефонувавши в ритуальне агентство Едельвейс, ми поможемо з орендою залу та організацією похоронної церемонії. Наші експерти надають особливого значення оформленню зали, оскільки він вимагає створити спеціальну похоронну атмосферу. Під час проведення бюджетної похоронної церемонії приміщення церемоніального залу повинно мати спеціальні елементи, без яких прощання у ритуальній залі не може відбуватися.

Неодмінно мають бути:

  • постамент для встановлення труни;
  • фотографія покійного;
  • лампадки;
  • свічки;
  • квіткові композиції (вінки, ритуальні кошики, вінки із живих квітів);
  • стільці.

Прощання у ритуальному залі

Відспівування – особливе чинопослідування молитовне, встановлене храмом для настанови та проводів людей в інший світ. У всі календарні дні крім свят Різдва Христового та Великодня можна відспівувати померлих. У дні свят покійників у святилище не вносять і роблять відспівувань.

Послуги оренди ритуальної зали ЦІЛОДОБОВО. Телефонуйте! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Існує кілька видів відспівування:

  1. Відспівування у церемоніальному залі.
  2. Відспівування у храмі до поховання.
  3. Відспівування у житлі, квартирі, звідки проводитиметься поховання.

МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД

Музичний супровід траурної церемонії здавна є частиною похоронного ритуалу багатьох народів світу. Сьогодні музика на похороні частіше звучить у записі – у траурній залі під час прощання з покійним.

Прикраса церемоніальної зали для прощання

Горючі, як правило, приносять вінки та букети з живих та штучних квітів. За бажанням клієнта працівники можуть доповнити штучними та живими квітами церемоніальний зал. При прикрасі залу потрібно дотримуватися традиційних правил похоронної флористики, як правило, додають білі та темно-червоні квіти, відгалуження хвойних дерев та папороті. Похоронні агенти нададуть усю необхідну атрибутику: ікони, свічки, хрест, лампадки. При потребі в залі можна поставити додаткову огорожу та ширми. Агенти ритуальної служби Едельвейс подбають про приглушення світла, щоб підкреслити всю гіркоту та жалобу моменту. Зв’язавшись із ритуальною агенцією «Едельвейс» Ви зможете замовити церемоніальний зал, у центрі міста. Наша компанія забезпечить підготовку та проведення гідних поховань з урахуванням віросповідання покійного, всіх звичаїв та традицій, а також особистої переваги замовника.

Телефонуйте цілодобово! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.