Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Похоронный агент

Похоронный агент

Коли вмирає людина, родичі опинилися у важкій ситуації, допомога в організації та проведенні похорону завжди надасть ритуальний агент від компанії «Едельвейс». Близькі люди ніколи не будуть готові до смерті, навіть коли покійний сильно хворів і залишалися лічені дні та хвилини. Але все ж таки важча для рідні смерть близької людини настала спонтанно. Ритуальний агент у Дніпрі професійно підійде до вирішення проблем пов’язаних з похоронною церемонією. Наші співробітники знають особливості роботи моргів, цвинтарів, крематоріїв, трапезних залів та організацій, які видають усі потрібні документи, тому можуть залагодити всі питання, пов’язані з організацією та проведенням похорону. Викликати ритуального агента можна просто зателефонувавши за вказаним номером на сторінці.

Виклик ритуального агента цілодобово. Телефонуйте! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Працівник компанії є професіоналом у своїй справі та займається впритул організацією похорону. Похоронний агент надає допомогу у купівлі та доборі всієї необхідної атрибутики для поховання: труна, вінки, хрест. Фахівець нашої фірми завжди готовий прийти на допомогу, коли у Вашу хату прийшла біда. Близькі люди, дізнавшись про смерть, у будь-який час вдень чи вночі, завжди можуть звернутися до нас.

Послуги похоронного агента:

 1. Приїзд співробітника в обумовлений час;
 2. Доставка та придбання речей для покійного;
 3. Підготовка обряду відспівування;
 4. Підготовка ритуальної трапези та допомога вибору страв при складанні меню поминок;
 5. Допомога в організації або організації перевезення тіла до моргу та до місця поховання;
 6. Замовлення трапезного кафе у зручному районі міста;
 7. Замовлення послуги оренди автотранспорту для транспортування людей на місце поховання та трапезний обід;
 8. Оформлення медичного свідоцтва про смерть з лікарні та моргу;
 9. Виконання особистих доручень клієнта;
 10. Отримання гербового висновку про загибель;
 11. Замовлення оркестру на похорон;
 12. Повна організація похорону зі збереженням обрядів та традицій;
 13. Організація кремації чи поховання без присутності замовника.

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.