Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Поминальні обіди у Дніпрі

Поминальні обіди у Дніпрі

Поминальні обіди є невід’ємним звичаєм на похороні. Поминки проводяться як у день похорону, так і в наступні роки після смерті людини (9-й день після смерті, 40-й день, 1 рік). На поминках друзі та родичі покійного згадують про нього і висловлюють свою скорботу, пам’ять та повагу до покійного. Ритуальне бюро Едельвейс понад 10 років займається організацією поминальних обідів у Дніпрі та області. Ми співпрацюємо з усіма кафе, які готують смачні та доступні за ціною поминальні обіди. Найважливіше пам’ятати, що поминки – це ритуальний обід, який не потрібно перетворювати на довгі посиденьки.

Поминальна трапеза. Телефонуйте 056 744-10-81, 097 013-17-71

При замовленні організації поминальної трапези вам буде запропоновано:

  1. Помінальний обід – від 300 грн.
  2. Поминальні зали від 10 до 200 чоловік.
  3. Зручний під’їзд та власне паркування.
  4. Систематичне проведення поминальних обідів.
  5. Організація поминок біля цвинтаря.
  6. Зручна транспортна доступність.
  7. Поминки у всіх районах Дніпра.

Кожна ритуальна трапеза має свої нюанси та особливості. Запрошені гості на поминальний обід мають поводитися спокійно, скромно і в жодному разі не свариться. Поминальні обіди за традиціями вимагають, щоб одне місце за столом було не зайняте – це місце де за життя сидів би небіжчик. На те місце кладуть порожні прилади і ставлять склянку з горілкою або водою зверху кладуть скибочку хліба. Таким чином, наголошують на відсутності людини для її близьких.

Мінімальна ціна поминального обіду – від 300 грн. на людину

Похоронний обід включає церемоніальні страви, і поминальні трапези рекомендовані православною церквою і християнськими канонами. Поминальне кафе завжди піде Вам на зустріч та додасть у меню всі додаткові страви на замовлення. Всі замовлені поминальні страви готуються виключно зі свіжих та якісних продуктів, персонал буде обслуговувати Вас на високому рівні, розуміючи весь біль втрати близької людини замовників. Ви можете не турбуватися про сервіс та якість приготовлених страв. У разі невеликого бюджету та для економії обумовлюється можливість замовником окремої купівлі деяких продуктів та випивки.

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.