Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Оркестр на похорон

Оркестр на похорон

Трагічні події в житті кожної людини вимагають від неї концентрації моральних та фізичних сил, організаторських здібностей та неодмінно почуття міри. І виявляти ці якості потрібно в особливих умовах, коли немає душевної рівноваги, а на серці біль і туга.

Краще не наражати свій організм на стрес і вдатися до допомоги професіоналів ритуального бюро Едельвейс.

Оркестр на похороні: наскільки необхідний?

Музика при останньому прощанні з померлим – природне та бажане доповнення. Коли не хочеться говорити, а в голові тільки негативні думки, що несуть, саме оркестр на похороні прийде на допомогу.

Спеціально підібрані музичні інструменти висловлять те, про що немає можливості сказати словами, передадуть найпотаємніші думки. Коли грають музиканти, присутні на похороні випробовують:

  • почуття глибокого співчуття;
  • біль від втрати;
  • відчуття присутності чогось неземного тут, поряд із ними.

Виклик музичного оркестру на похорон. Телефонуйте! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Музичний супровід похорону в Дніпрі та Дніпропетровській області

Професійно виконані мелодії допомагають створити особливу ауру теплоти та щирості, торкнутися найглибших людських почуттів. І зовсім не обов’язковим є виконання маршів, як думають багато хто. Будуть до місця інструментальні п’єси, елегії, увертюри та реквієми. Віддають перевагу класичним творам, які припадуть до душі маршу з опери Бородіна «Князь Ігор» або Тріумфальний вальс Джузеппе Верді з опери «Аїда». Реально підібрати і сучасніші композиції відповідного характеру, наприклад, із улюблених радянських кінофільмів.

Які інструменти можуть бути у похоронному оркестрі?

Сьогоднішній оркестр на похорон має можливість підібрати найгармонічне музичне звучання. Нічим не замінити ніжність та співучість скрипки, а також впевнене звучання духових інструментів. Зроблять композицію закінченою відповідні ударні.

Важливим є і правильний підбір ритуального репертуару. Щоб не зробити його одноманітним і тьмяним, краще доручити вибір фахівцям. Оркестр на похороні в Дніпрі – це гарантія професіоналізму, це максимальна тактовність та людяність. Це музичні твори, які не тільки торкаються струн людської душі, але й допомагають відчути гармонію з навколишнім світом, побути наодинці зі своїми потаємними думками, пов’язаними з покійним.

Запросити на проведення похорону професійних музикантів – значить попрощатися з померлим гідно та гармонійно, залишити в пам’яті присутніх емоційний слід процедури прощання.

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.