Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Організація похорон

Організація похорон

Похорон для родичів померлого завжди велика трагедія, захід, який відбувається зазвичай як у «тумані». Один із можливих виходів замовити організацію похорону в агентстві Едельвейс. Тоді Ви отримуєте гарантії того, що всі дрібниці будуть враховані під час процесії. Багато людей зараз віддають перевагу все ж таки замовлення організації похорону, захід проходить поетапно і організовано, з виконанням усіх традицій вірувань сім’ї та покійного. Вибір ритуального приладдя виявляється одним із найважливіших моментів в організації похорону. Покривало, надгробок, труну, похоронні вінки та стрічки необхідно підбирати з урахуванням віку покійного та його віросповідання.

У нашому агентстві Едельвейс обов’язково враховуються всі побажання рідних, які намагаються висловити свою любов і повагу до померлого, замовивши ексклюзивних вінків з індивідуальними написами, або дорогу модель труни та вінки з живих квітів. Якщо людина була публічною особистістю, володіла високою посадою або чином, радимо замовити організацію елітного похорону. Будь-яку допомогу в організації похорону вам цілодобово надасть ритуальне бюро Едельвейс, а похоронні консультанти допоможуть розібратися у всіх питаннях.

Організація похорону за допомогою ритуального агентства Едельвейс дає можливість уникнути зайвих фінансових навантажень та замовити всі ритуальні послуги за помірними цінами.

Підготовка тіла померлого до прощення має важливе значення. Приведення зовнішнього вигляду покійника в тіло “сплячої людини”, включає бальзамування, санітарно-косметичне оброблення, ліквідація посмертних утворень і неприємного запаху. Перерахований ряд дій дозволяє зберегти належний вид покійника протягом усіх похоронів і під час останнього прощання з тілом надає близьким можливість, доторкнувся до нього або поцілувати без жодних побоювань.

Повна організація похорону

Коли стикаєшся зі смертю рідної людини, настає розгубленість. Для проведення похорону, щоб уникнути непередбачуваних обставин потрібно мати уявлення про основні етапи похорону. Існує стандартна схема дій, яка допомагає рідним організувати похорон у Дніпрі правильно. Правильна організація та проведення похорону складається з кількох фаз, які за логічним ланцюжком слідують одна за одною.

Етапи організації похорону:

 • Отримання медичного висновку про смерть.
 • Плата за послуги моргу.
 • Отримання в органів влади свідоцтва про смерть, також довідки для соціальної виплати.
 • Замовлення церемоніального приладдя.
 • Замовлення кремації у крематорії чи поховання.
 • Підготовка транспортування до моргу речей для небіжчика.
 • Фіксування дати та часу видачі тіла з моргу.
 • Замовлення катафалка для перевезення.
 • Організація ритуалу прощання із покійним (замовлення священика, оркестр).
 • Організація поминок.

При зверненні до ритуального бюро Едельвейс ви отримуєте повну організацію похорону з урахуванням дотримання всіх вищевказаних пунктів. Організація похорону ціна вказана в прайсі на сайті компанії. Фахівці-консультанти мають багаторічний досвід, щодня стикаючись і вирішуючи всі проблеми, пов’язані з організацією похорону. Ми допоможемо організувати поминки у будь-якому районі Дніпра. При організації похорону економ класу, ¦розуміючи біль втрати близької людини, ми здатні організувати похорон дешево і при цьому дотриматися всіх деталей похоронного обряду.

Персонал компанії Едельвейс з розумінням і повагою ставиться до людей, яких спіткала смерть близької людини та здійснюють роботу швидко та якісно.

Організація похорону у Дніпрі стандарт класу являє собою набір послуг:

 • Труна дерев’яна, оббита атласом, з ручками, на закрутках
 • Подушка та покривало
 • Церковний набір (молитва, віночок, хрестик, 3 свічки)
 • Хрест дерев’яний тимчасовий
 • Табличка з підписом даних про покійного
 • Рушник на хрест із молитвою
 • Серветка під хліб «Отче наш»
 • Полотно для опускання (комплект 12м)
 • Вінок хвойний
 • Стрічка з підписом
 • Послуги катафалка
 • Плечовий винос тіла, укладання померлого в труну, опускання в могилу

Людина, яка прожила гідне і довге життя, має право на похорон з усіма традиціями та почестями.

Телефонуйте цілодобово! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.