Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Кремація у Дніпрі

Кремація у Дніпрі

Кремація – це посмертне спалення тіла у крематорії, після порох людини віддають у спеціальній урні його родичам для поховання. Кремація в Дніпрі не проводиться (найближчий крематорій у Харкові), якщо небіжчик ще за життя виявив у заповіті свою волю кремувати власне тіло після смерті. Дана процедура проводитися за бажанням рідних покійника. Якщо Вам належить перетворити на попіл тіло рідної людини, то пропонуємо звернутися до нашої агенції для організації прощання та проведення процедури спалення. Прощання з померлим відбувається у жалобному залі при крематорії чи ритуальному залі у Дніпрі.

Послуги кремації цілодобово. Телефонуйте! 056 744-10-81, 097 013-17-71

Кремація тіла покійного відбувається протягом одного дня, але необхідно зателефонувати до крематорію заздалегідь, забронювати час спалення. Ми допоможемо Вам у ці нелегкі дні зробити все правильно, замовити послуги з переміщення та кремації у Харківському крематорії. Прощання та похоронні заходи традиційні, померла людина передається до крематорію у труні. Далі тіло перешкодять у спеціальну піч із температурою понад 1000 С. Тіло під впливом температури перетворюється на порох, максимальний час спалення 2 години. Після останки померлої людини дістають із печі та поміщають у тимчасовий контейнер, потім родичі мають вирішити, що робити з прахом небіжчика. Прах можна розвіяти в пам’ятному місці, традиційно поховати, помістити в урну для зберігання.

Для кремації людини необхідно підготувати такі документи: відривна частина довідки, де зазначено причину смерті; свідоцтво про смерть людини; оригінал документів, що засвідчують особу родича померлого, для отримання урни з прахом через кілька днів після кремації.

Вартість кремації

Дізнатися вартість кремації в Дніпрі Ви можете, зателефонувавши нам у будь-який час доби. Ціна на кремацію може відрізнятися залежно від обставин, що склалися. У нашому прайсі чітко прописані ціни на кремації. Співробітники нашого агентства безкоштовно нададуть Вам будь-яку інформацію про послугу кремації, її вартість, деталі проведення процедури.

Здійснення кремації у день смерті забороняється Законом. Законодавство України дозволяє проведення кремації на другий день після смерті. Якщо людина померла не своєю смертю або була вбита кремована можливо з дозволу Прокуратури Дніпра. Для померлих власною смертю від хвороби дозволу не потрібні.

Людські поховання померлих поширюють багато захворювань та займають великі території земель країни, що погано позначається не лише на екології, а й на економіці.

Телефонуйте цілодобово!

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.