Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
ВИНІС ТІЛА

ВИНІС ТІЛА

Похорон покійного християнина відбувається на третій день після його смерті, при цьому частина доби вважається за повну добу, навіть якщо смерть настала за кілька хвилин до півночі. За надзвичайних обставин — війн, епідемій, стихійних лих — допускається поховання і раніше третього дня.

Незадовго до винесення труни з дому (або видачі тіла в морзі) треба ще раз прочитати «Наслідування від душі від тіла». Перед самим виносом читають Літію та зі співом Ангельської пісні «Святий Боже, Святий Міцний, Святий Безсмертний, помилуй нас» труну з тілом покійного переносять у храм. Це спів свідчить, що померлий за життя сповідував Живоначальную Трійцю і тепер переходить у царство безтілесних духів, що оточують Престол Вседержителя і оспівують Йому трисвяту пісню. На Світлій седмиці проводжають спочившего під спів «Христос воскрес з мертвих, смертю смерть поправив, і живим у гробах дарувавши».

Краще постаратися прибути до храму ще до початку Божественної літургії. У цьому випадку священнослужителі та всі, хто зібрався на Літургії, люди особливо вшанують померлого, піднісши по ходу богослужіння молитви про прощення його гріхів.

Несуть труну рідні та близькі, одягнені в жалобний одяг. З найдавніших часів християни, які брали участь у похоронній процесії, несли запалені свічки. Попереду – хрест чи ікона. У деяких селах досі зберігається звичай похоронної ходи з хрестом та корогвами. Оркестр на похороні православних християн недоречний.

За Статутом, при внесенні тіла до храму має дзвонити у дзвін особливим похоронним дзвоном. Цей дзвін сповіщає живим про відхід зі світу ще одного християнина і є прообразом архангельських труб, звук яких пролунає в останній день світу і буде почутий у всіх кінцях землі.

У храмі тіло покійного поміщають на спеціальну підставку ногами до вівтаря, а поряд ставлять свічники. Кришку труни залишають у притворі або у дворі. Допускається вносити до церкви вінки та живі квіти.

Якщо покійний мав таке бажання, останню ніч перед відспівуванням труна може перебувати у притворі. На це слід випросити благословення настоятеля храму, який має право відмовити в проханні, якщо притвор занадто малий.

Не забудьте взяти свідчення про смерть у храмі. Якщо з якихось причин доставка труни до храму затримується, обов’язково попередьте священика і попросіть перенести час відспівування.

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.