Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Хто втрачає відспівування

Хто втрачає відспівування

Церква не співає іновірців (мусульман, іудеїв, буддистів, язичників), нехрещених людей, а також самогубців. Від останніх слід відрізняти людей, які позбавили себе життя через необережність (випадкове падіння з висоти, утоплення у воді, отруєння їжею або ліками, порушення норм техніки безпеки на виробництві).

Позбавляються відспівування особи, які робили замах на життя або майно ближніх і померли від ран і каліцтв, отриманих в результаті відсічі. Воїни, які загинули на полі бою, до цієї категорії не належать.

Якщо самогубець наклав на себе руки, будучи постійно або тимчасово неосудним (психічне захворювання, гостре наркотичне або алкогольне сп’яніння), то питання про його відспівування вирішується єпархіальним архієреєм. Родичам треба звернутися до канцелярії єпархії з письмовим проханням, до якого додається свідоцтво про смерть. При позитивному вирішенні питання резолюція архієрея пред’являється парафіяльному священикові, і він здійснює відспівування. Так само слід чинити і в інших суперечливих випадках — наприклад, коли родичі інославного християнина (католика чи протестанта) бажають відспівати його за православним обрядом, або коли неможливо точно встановити — був покійний хрещений чи ні.

Домашня молитва за упокій іновірців, нехрещених і самогубців допускається Церквою, але здійснювати її можна лише з благословення духовника. Приклад такої молитви ми знаходимо у життєписі преподобного старця Леоніда (у схимі Лева) Оптинського. У його учня, батько наклав на себе руки. Учень сказав старцеві: «Я мучаюся уявленням тяжких мук, які чекають на мого батька, без покаяння померлого. Скажи, отче, чим я можу втішити себе у справжньому прикрості?» Преподобний відповів: «За духом преподобних і мудрих молися так: «Знайди, Господи, загиблу душу мого батька; якщо можливо їсти, помилуй! Нерозслідувані долі Твої. Не постав мені в гріх цієї молитви моєї. Але нехай буде свята воля Твоя! Молись же просто, без випробування, передаючи серце твоє до правиці Вишнього… Дай долю батька твого доброти та милосердя Бога, Який якщо зволить помилувати, то хто може противитися Йому?»

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.