Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
КРЕМАЦІЯ

КРЕМАЦІЯ

Коли після гріхопадіння прабатьків у світ увійшла смерть, було визначено і спосіб поховання мертвих тіл. «Прах ти, і на порох вернешся», — сказав Бог Адаму (Бут. 3, 19). З цих слів померлих і ховають у землю.

Звичай спалювати тіла, настільки популярні зараз в Україні через відносну дешевизну, прийшов до нас з язичницького Сходу. Східні релігійні вчення містять у собі ідею реінкарнації (перевтілення), за якою душа неодноразово приходить землі, змінюючи у своїй тілесні оболонки. Тому язичництво бачить у тілі не храм душі, а її в’язницю. Закінчено термін перебування в черговій в’язниці — треба спалити її і попіл розвіяти за вітром.

Православна Церква відноситься до кремації несхвально і дозволяє її тільки за обставин непереборної сили – відсутності місць на цвинтарях або крайньої убогості коштів на поховання. Усі похоронні молитви, включаючи відспівування, звершуються над кремованим без змін. Перед спаленням тіла ікону або Розп’яття потрібно вийняти з труни, а віночок та лист із дозвільною молитвою залишити. Якщо урна з прахом згодом підховується в могилу, при цьому дії потрібно читати Трисвяте.

Серед християн існує побоювання, що спалення неминуче прирікає померлого на пекельні муки (проводяться паралелі між вогнем крематорію та геєнною вогненною). Щодо цього ще в II столітті апологет християнства Мінуцій Фелікс сказав: «Ми не боїмося… жодної шкоди за будь-якого способу поховання, але дотримуємося старого і кращого звичаю зраджувати тіло землі».

Кремація не схвалюється Церквою насамперед тому, що для тих, хто спалює своїх близьких, ця дія не повчальна; воно вселяє в душу швидше відчай, ніж надію на воскресіння. Посмертна доля кожного померлого перебуває в руках Божих і не залежить від способу поховання.

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.