Повний комплекс ритуальних послуг в Україні
Чин літії, здійснений мирянином

Чин літії, здійснений мирянином

Молитвами святих отець наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.

Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Царю Небесний, Утішителю, Душі істини, Що скрізь цей і вся виконуй, Скарб благих і життя Подателю, прийди і всілися в нас, і очисти ни від всякої скверни, і спаси,
Святий Боже, Святий Міцний, Святий Безсмертний, помилуй нас. (Читається тричі, з хресним знаменням та поясним поклоном).

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Пресвята Трійця, помилуй нас; Господи, очисти наші гріхи; Владико, пробач беззаконня наша; Святий, відвідай і зціли немочі наша, заради Твого імені.

Господи помилуй. (Тричі).

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Отче наш, що Ти на небесах! Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, бо на небі та на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і залиши нам борги наші, як і ми залишаємо боржником нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Господи помилуй. (12 разів).

Прийдіть, поклонимося Царю нашому Богові. (Уклін).

Прийдіть, поклонимося і припадемо Христу, Царю нашому Богові. (Уклін).

Прийдіть, поклонимося і припадемо Самому Христу, Царю та Богові нашому. (Уклін).

Псалом 90

Живий у допомозі Вишнього, у даху Бога Небесного оселиться. Рече Господеві: Заступник мій є і Притулок мій, Бог мій, і надіяюся на Нього. Як Той визволить тебе від лову сітки і від словесу бунтівна, плещма Свої осяє тебе, і під крилом Його надіяшся: зброєю обійде ти істина Його. Не вбоишся від страху нічного, від стріли, що летять у дні, від речі в темряві минущі, від сряща, і біса полуденного. Впаде від країни твоя тисяча, і тма правду тобі, до тебе ж не наблизиться, обоче очима твоїми дивишся, і відплата грішників побачиш. Бо Ти, Господи, надія моя, Вишнього поклав притулок твій. Не прийде до тебе зло, і рана не наблизиться до телесу твого, бо ангелом Своїм заповість про тебе, зберегти тебе на всіх шляхах твоїх. На руках обурять тебе, та не коли спіткнеш об камінь ногу твою, на аспіда і василіска наступиш, і попереши лева та змія. Яко на Мя упова, і врятую і: покрию

і як пізно ім’я Моє. Покличе до Мене, і почую його: з ним є в скорботі, вимулю його, і прославлю його, довгою днів виконаю його, і явлю йому спасіння Моє.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків, амінь.

Алілуя, Алилуя, Алилуя, слава Тобі, Боже. (Тричі).

З духи праведних померлих, душу раба Твого, Спасе, упокій, зберігаючи ю в блаженному житті, що в Тобі, Чоловіколюбче.

У покої Твоєму, Господи, де всі святі Твої упокоюються, спокій і душу раба Твого, бо Єдиний Чоловіколюбець.

Слава Отцеві і Сину і Святому Духу; Ти єси Бог, пошитий до пекла і пута окованих дозволящий, Сам і душу раба Твого упокій.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Єдина Чиста і Непорочна Діво, Бога без Семена народила, моли спастися душі його.

Кондак, глас 8

Зі святими упокою, Христе, душу раба Твого, де немає хвороба, ні смуток, ні зітхання, але життя нескінченне.

Ікос

Сам Єдиний Безсмертний, сотворивий і твориш людину: бо земнії від землі створи-мося і в землю туди підемо, як наказав ти, Створиш мене, і говорив мені: бо земля єси і в землю відійди, а може всі люди підемо, пісня: Алілуя, Алілуя, Алілуя.

Найчеснішу Херувим і славну без порівняння Серафим, без винищення Бога Слова, що народжувала, сущу Богородицю Тя величаємо.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи, помилуй, Господи, помилуй, Господи, помилуй, благослови.

Молитвами святих отець наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.

У блаженному співі вічний спокій поклади, Господи, покійному рабові Твоєму (ім’я), і створи йому вічну пам’ять.

Вічна пам’ять. (Тричі).

Душа його в добрих оселиться, і пам’ять його в рід і рід.

Велика вдячність за таку непросту роботу, яка виконується на найвищому рівні.
Після жахів при оформленні документів у морзі – це був “ковток свіжого повітря” та надія на те, що ще не все втрачено!

Мене до глибини душі вразила ввічливість та акуратність співробітників.
Як мене консультували по телефону – просто неймовірно. Тихим спокійним голосом, повторюючи для мене кожен пункт – я все записувала, тому не в змозі була запам’ятати.
Нам допомагала організувати похорон Любов, дуже акуратно та делікатно, радячи як витратити менше грошей.

Хочу висловити подяку. Коли я звернулася до “Едельвейс”, а це було близько двох годин ночі, із запитанням: “Що робити, померла бабуся,” мені відповіли, що передзвонить співробітник цієї компанії і допоможе. Невдовзі вийшов зв’язок Леонід. Запропонував каталог всього, що потрібне для похорону. Ненав’язливо, дуже спокійно став пропонувати послуги похоронного будинку, роз’яснюючи при цьому, що для чого потрібно, які послуги брати, а які, може, й не потрібно. Потім викликав машину для перевезення і нашу бабусю відвезли до моргу. Мені залишилося тільки сходити в поліклініку за довідкою і замовити обід, решту все оформив Леонід, забрав і відвіз у морг одяг для бабусі, оформив документи в РАГСІ, викликав батюшку для відспівування, замовив труну, вінки, катафалк, послуги вантажників у формі, інше, необхідне для похорону. Похорон пройшов гідно. Дякую, що у вас працюють такі відповідальні співробітники, як Леонід

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму та з розумінням. Пояснила, що робити далі, куди звертатися. Зрозуміло, що запропонувала послуги ритуальних агентів компанії “Едельвейс”. Та ми були й не проти, щоби нам хтось допоміг. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості. Зі щирою Повагою до співробітників компанії “Едельвейс”. Благополуччя Вам та процвітання!

Скористався комплексною послугою похорону економ класу. Обійшлося все, як і обіцяно. Було також проведено безкоштовну консультацію щодо поховання, добре організовано ритуальний транспорт.
Мною було обрано кремацію. Нарікання з мого боку відсутні повністю.

Близько року тому пішла з життя дуже дорога мені людина. Ця подія залишила незабутній слід у всьому моєму житті… Люди, які дійсно допомогли мені в цей скрутний момент, це мої справжні друзі з якими я продовжую спілкуватися і до цього дня. Такі події завжди пов’язані з великими витратами і труднощами, саме тому важливо вибрати людей, які займаються ритуальними послугами давно, але не втратили співчуття до людей і не чекають лише грошей, дивлячись вам в очі і співчутливо киваючи головою. Таких професійних людей я наша в особі компанії «Едельвейс» і рекомендую вам звернутися і скористатися їх ритуальними послугами, щоб гіркі події догляду ваших близьких виявилися трохи легшими.

Професіоналізм співробітників, співвідношення ціна-якість, ціни на ритуальні товари найприйнятніші у Дніпрі. Недоліки: Ситуація через яку звертаєшся до компанії Звертаючись до ритуальної компанії “Едельвейс” не очікуєш настільки грамотного підходу фахівців до кожного окремого випадку. Горе воно у всіх горе. Приблизно однакові емоції відчувають люди. Ймовірно, за роки роботи навчилися та відпрацювали спілкування з різними клієнтами. Телефонами диспетчер все розповіла. Дуже приємно було, що жінка поставилася до нашої нагоди по-доброму і з розумінням. Це зручно, коли самому не доводиться бігати за кожним папірцем. Та й у ритуальних товарах я не знаюся. У результаті отримали повний комплекс послуг, нізащо не переплачуючи. Ось це, мабуть, тішить найбільше: співвідношення ціни та якості.